Tatilde Tanıştığım Küçük liselinin kızlığını bozdum

 YAz Tatilinde Her Zaman Olduğu Gibi Mersin’e Gittik. Mersin’de Denize Yakın Bir Yazlığımız Vardı Ve Ben Çok Istemesem De Her Yaz Mecburen Oraya Gidiyorduk. Oraya Gitmemek Istememin Tek Bir Sebebi Vardı: Sex.

Gittiğimiz Yer Bilinen Diğer Tatil Mekanları Gibi Cıvıl Cıvıl, Kızlarla Dolu Değildi. Bırakın Tatilde Sex Yapmayı, Doğru Düzgün Kız Bile Bulamıyordum. Geçen Sene Ise Bir Şeyler Değişmeye Başladı.

Oturduğumuz Sitede Tam Anlamıyla Bir Satış Patlaması Yaşandı. Yeni Komşular, Yeni Kızlar Yani Yeni Ilişkiler Demekti Bu. Bu Satış Patlaması En Çok Da Sahilde Kendini Belli Ediyordu. Artık Burası Kesinlikle Benim Favori Mekanımdı Ve Çevremde Kaldırabileceğim Çok Kız Vardı.

Aklımda Pembe Bikinisiyle Yer Edinen Ece’yle Tanışmak Için Birçok Kez Plan Yaptım Ve Bir Türlü Başaramadım. En Sonunda Yanına Gidip Ya Tamam Seninle Tanışmak Için Belki Onlarca Kez Plan Yaptım Ama Yanına Yaklaşmaya Bir Türlü Cesaret Edemedim, Ben Emre Tanışabilir Miyiz Dedim.

Ece Bana Bakıp Gülümsedi Ve Ben De Ece Memnun Oldum, Aynı Sitedeyiz Değil Mi Dedi. Ben De Evet Diyerek Kısa Bir Cevap Verdim. Bir Anlık Sessizlikten Sonra Akşam Için Planın Var Mı Dedim, Aslında Yok Dedi Ve Ben Gözlerinin Içine Bakarak Gülümsedim.

O Akşam Ve Ondan Sonraki Birçok Akşam Beraber Çok Güzel Vakit Geçirdik. Arkadaşlığımız Yerini Sevgili Olmaya Bıraktı. Artık Onu Istediğim Her An Öpebiliyordum, Ona Dokunabiliyordum Ama Ben Hep Daha Fazlasını Istiyordum. Bir Gün Yalnızken Öpüşüyorduk Ve Ben Sütyenini Çıkartıp Göğüslerine Dokunmaya Başladım

Anladım Ki O Da Bunu Istiyordu Ve Bu Yüzden Tepki Göstermiyordu. Sessiz Kalışından Cesaret Alıp Daha Ileriye Gitmeye Başladım. Dur Diyecek Gibi Değildi. Neredeyse Tüm Vücudunu Öpüyordum, Yalıyordum Her Şey Bir An Da Çok Hızlı Bir Biçimde Ilerliyordu. 10-15 Dakika Içerisinde Ikimiz De Çırılçıplak Kalmıştık.

Sana Sahip Olmak Istiyorum Dedim, Ben De Seni Istiyorum Dedi. Peki Ya Bekaretin Dedim, Kimin Umurunda Dedi. Her Sözü Bir Ayrı Güzeldi Artık. Tavlamak Için Uğraştığım Kız Yaklaşık 5 Dakikadır Bana Oral Sex Yapıyordu, Sikimi Boğazına Kadar Çekiyordu Deliler Gibi Emiyordu. Boşalmadan Geriye Çekildim Ve Ece’ye Köpek Pozisyonu Almasını Istediğimi Söyledim.

 En Sahiptim, O Köleydi Artık Ve Bunu Kabul Etmekten Başka Çaresi Yoktu. Dizlerinin Üzerine Çöktü, Ellerini Yere Koydu Ve Ben De Arkasına Geçtim. Yavaşça Sok Tamam Mı Dedi, Dinlemedim. Acı Çekmesini, Bağırmasını, Çığlıklar Atmasını Istiyordum.

Yüzden Bu Yapıp Yapabileceğim En Sert Sex Olmalıydı. Sertçe Soktum Ve O An Içine Girer Girmez Çığlık Attı. Sert, Daha Sert Ve Daha Sert… Her Geçen Saniye Biraz Daha Sert Giriyordum. Yapma, Yapma Çık Içimden Diye Bağırsa Da Umrumda Değildi.

Dakikalarca Var Gücümle Siktim Onu. Boşal Artık, Boşal Ne Olur Diye Yalvardı. Ben De Çok Fazla Dayanamadan Boşaldım Ve Ece’nin Bekaretine Sahip Olmanın Keyfini Sex Sonrası Buz Gibi Bir Birayla Kutladım. Size De Tavsiye Ederim, Muhteşem Oluyor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s